Mielieji,

Meilė gamtai, augalams tarsi įaugusi man į kraują, o dizainas ir estetika yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, lydinti mane kiekviename žingsnyje. Geriausias praktikos mokytojas man - mano kiemas, kasmet atskleisdamas vis kitą savo veidą, priimdamas naujas augalų rūšis ir atsidėkodamas naujais žiedais ir įvairiaspalvių lapų šnarėjimu.

Apsilankiusi naujuose kiemuose iškart pradedu įsivaizduoti, kur ir ką būtų galima pasodinti, kur geriausia vieta mažajai kiemo architektūrai... Kiekvienas kiemas, kaip ir jo šeimininkų vizijos ir poreikiai, yra skirtingi. Drauge ieškodami geriausių sprendimų galime suteikti kiemui ne tik daugiau jaukumo, bet ir funkcionalumo.

Visus, siekiančius aplinkos harmonijos Jūsų kieme ir norinčius atnaujinti ar sukurti naują kiemo erdvę, kviečiu kreiptis. Atsižvelgusi į Jūsų pageidavimus, paruošiu kiemo dizaino projektą, kurį galėsite pamatyti 3D formatu. Jei norite tik patarimų ir projekto - galiu paruošti išsamų aprašymą, kad patys galėtumėte palaipsniui įgyvendinti. O jei pageidaujate, galime organizuoti viską - nuo projektavimo iki įgyvendinimo.

Namo nestatome be projekto, tad kviečiu neekspermentuoti ir patikėti darbą profesionalams, taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.